Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Новини Томашпільської селищної ради

У цьому розділі можна ознайомитись з новинами Томашпільської селищної ради.

Відзначили День Європи

Дата створення: 14:26 18.05.2018

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні в Томашполі пройшов урочистий захід. Учні Томашпільської школи зі стягами України та Європейського Союзу пройшли колоною до центральної площі, де на них чекало керівництво Томашпільської селищної ради та громадськість селища.

16 травня до Томашпільського селищного будинку культури в рамках ХVI Міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та  баронеси Н.Ф. фон Мекк, завітав квартет дерев яних духових інструментів «Гальярда» та солістка Вінницької філармонії Н.Лановенко

Дата створення: 15:30 16.05.2018

16 травня до Томашпільського селищного будинку культури в рамках ХVI Міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та  баронеси Н.Ф. фон Мекк, завітав квартет дерев яних духових інструментів «Гальярда» та солістка Вінницької філармонії Наталія Лановенко (сопрано).

ІІ Регіональний Форум громадських ініціатив

Дата створення: 11:15 16.05.2018

30 травня 2018 року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва відбудеться ІІ Регіональний Форум громадських ініціатив.

Перший обласний фестиваль автентичної культури «Гаївки-фест»

Дата створення: 10:42 16.05.2018

      В суботу 12 травня зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька» селищного Будинку дитячої творчості (керівник Синиця Л.В.), акомпаніатор Віцьков В.А. побували в м.Вінниця  на першому обласному фестивалі автентичної культури «Гаївки-фест», де представляли віночок українських веснянок та звичайну українську народну пісню «Через сад-виноград».  

Участь  в XII-му  Всеукраїнському  конкурсі молодих виконавців української народної музики «З народного джерела»

Дата створення: 10:37 16.05.2018

Зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька»( керівник Синиця Л.В.) селищного Будинку дитячої творчості (частина дітей згідно з вимогами конкурсу)та його солісти Мартинюк Марина, Мордан Еліна, Зенян Анастасія мали за честь брати участь  в XII-му  Всеукраїнському  конкурсі молодих виконавців української народної музики «З народного джерела», (Інститут мистецтв, м.Рівне),  де достойно представили кращі зразки автентичної пісенної спадщини нашого регіону с. Стіни Томашпільського району та українські народні пісні.

День Перемоги у Томашполі!

Дата створення: 09:24 11.05.2018

Дорогою ціною заплатив український народ за перемогу у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його велика перемога над фашистами.

Привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни

Дата створення: 08:59 11.05.2018

Надворі травень. Весна у повному розквіті, вражає красою розквітлого бузку й тюльпанів, тішить буйною зеленню трав і дерев, глибокою блакиттю чистого неба.

Дорогі ветерани, жителі нашої об`єднаної громади!

Дата створення: 08:56 08.05.2018

8 травня – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ 9 травня – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ Дорогі ветерани, жителі нашої об`єднаної громади!

Попередження Держпраці!!! Родич допомагає в магазині чи кафе? Оформіть трудові відносини! 

Дата створення: 10:54 05.05.2018

       Відповідно до ч. 3 ст. 24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням. Окрім того, працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.