Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

За словом - діло

Сьогодні не впізнати вулицю Миру, що в Томашполі. Хоч і невеличка (трохи більше 300-от метрів), вона створювала чимало проблем її жителям та викликала нарікання з їхнього боку до місцевих органів самоврядування, адже поточні ремонти не рятували від застоїв  води на ній, а отже, й постійного руйнування.
Тож ще на початку бюджетного року селищною радою було вирішено провести капітальний ремонт цієї вулиці. Проектно-кошторисну документацію на виконання робіт виготовили вчасно, та погодні умови довго не давали можливості розпочати ремонт. Майстрам-дорожникам ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» довелося буквально викроювати погодні години, щоб доброякісно виконати необхідні за технологією процеси. 
І їм це вдалося. Бо саме в ці дні вулиця, «одягнена» в новенький асфальт, милує око, манить дітвору покататися на велосипедах та роликах, а дорослих – посидіти в затінку розкішних дерев, помилуватися розквітлими трояндами, поспілкуватися з сусідами. Рівна, ошатна, справді мирна, вулиця дає відчуття спокою і захищеності у наш нелегкий час, а ще свідчить про те, що Томашпільська селищна рада і  селищний голова уміють виконувати дане слово навіть при фінансовій скруті.  

 « повернутися до списку новин