Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Змінено нумерацію будинків та споруд перейменованих вулиць, провулків.

Дата: 10.03.2016 08:25

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні за заборону пропаганди їхньої символіки», рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 28.01.2016 року «Про перейменування вулиць, провулків та площ розташованих на території Томашпільської селищної ради» змінено порядкову нумерацію громадських будівель та споруд, підприємств, установ та організацій, житлових будинків вулиць, провулків та площ селища з даним рішенням можна ознайомитисьв приміщенні селищної ради, на інформаційному стенді селищної бібліотеки та на сайті в розділі "ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ" за посиланням "РІШЕННЯ".