Шановні томашпільчани – учасники бойових дій, воїни-афганці, учасники локальних війн!

Дата: 15.02.2016 08:49

Прийміть щирі вітання з нагоди 27-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан. У день 15 лютого ми вшановуємо не лише воїнів - афганців, які проявили мужність і героїзм, виконуючи свій воїнський обов’язок, а й  їхніх побратимів, які брали участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами своєї країни.
У нашій пам’яті назавжди залишаться  ті, хто поліг смертю героя на афганській війні, і нинішні наші захисники, що віддали своє життя уже в новітній боротьбі за волю, єдність і неподільність держави Україна.
Спасибі Вам, нині живущим, за подвиг в ім’я життя, бо саме Ви найкраще знаєте ціну мирові й ціну війні.

Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра, а також щоб наші діти ніколи не брали участі в бойових діях.

Селищний голова Валерій Немировський, депутати та члени виконкому селищної ради