1 вересня в дитячому садочку "Сонечко"

Дата: 01.09.2014 11:00

1 вересня не лише свято для діток які йдуть в перший клас, а й свято для  вихованців дошкільних закладів. Саме колектив дитячого садочка  "Сонечко" організува для своїх  малят справжнє свято знань. Розпочався  урочистий захід з виходу дошкільнят : молодша група №1 -"Калинка", №2 "Ромашка"," Капітошки", "Веселі бджілки", середня група №1 "Козачата", середня група №2 "Веселка", старша група №1 "Веселі моряки", старша група №2 "Дзвіночки". На свято до малят   завітали почесні гості: перший заступник голови РДА Ставнійчук В.А., селищний голова Немировський В.Ф., методист РМК  Харченко Г.В., начальник водоканалу Лунгол В.Г., директор БП ДП "Молоко країна" компанія "Мілкіленд" Ржавічев В.А. які привітали малечу та їх  батьків зі святом першого дзвоника, та пригостили малечу солодощами. Працівники садочка отримали грамоти та подяки від Томашпільської селищної  ради. Свято було веселим та цікавим, малечу розважали клоуни Наташка і Сашка, далматинчик Бімчик, позитивний настрій від свята залишився не лише у діток , і в батьків.

Також до нового навчального року малечу привітали приватні підприємці Решетник Олексій, Горохова Галина, Ставнійчук Віталій, які подарували садочку смачні ягоди.