19 травня - День вишиванки

Дата: 19.05.2016 09:04

Споконвіку вишиванка для українців була не просто одягом, а оберегом – символом здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті. Вона й нині єднає співвітчизників незалежно від мови спілкування, віросповідання чи політичних поглядів.
У третій четвер травня в Україні вже вдесяте відзначається День вишиванки.Свято не передбачає обов’язкових заходів, а основною метою є збереження споконвічних народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також – об’єднання громадян задля збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді й населення держави загалом.
Шановні томашпільчани та гості селища! Долучаймося до загальнонаціонального флешмобу, одягаймо 19 травня на роботу чи навчання національний український вишитий одяг, адже йдеться про вираження своїх національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.