Дата: 01.06.2015 09:15

Дорогі юні томашпільчани !

1 червня увесь світ святкує Міжнародний день захисту дітей.
Це особливий день не тільки для маленьких жителів нашого селища, але й для усіх дорослих, які живуть та працюють заради щасливого майбутнього своїх дітей.
На вас, любі діти, ми покладаємо великі надії, з вами пов’язуємо плани щодо розвитку рідного селиша.
У цей святковий день щиро дякую всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей - навчає, лікує, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя.
Особливу вдячність потрібно висловити людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.
Я впевнений, що маленькі томашпільчани виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю свого селища!
Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, материнської ласки, вірних друзів та гарного відпочинку під час літніх канікул!

З найкращими побажаннями

селищний голова Валерій Немировський