Шановні працівники житлово-комунального господарства  та побутового  обслуговування населення Томашпільської громади!

Дата: 17.03.2017 15:00

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята. Щоденно Ви своєю непомітною, на перший погляд,  працею виконуєте важливу справу – забезпечуєте чистоту нашої громади, створюєте комфорт і затишок для його мешканців та гостей. Від Вашого ставлення до своїх обов’язків у великій мірі залежить настрій людей, атмосфера доброти і людяності в суспільстві. Сподіваємося, що й надалі з таким же почуттям відповідальності Ви будете працювати над поліпшенням умов життя мешканців громади, над підвищенням якості надання побутових послуг, подальшим поліпшенням благоустрою.
Бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя, добробуту, наснаги і впевненості у завтрашньому дні, чудового весняного настрою, вдячності за працю,  нових здобутків у всіх справах і довгих років життя під мирним небом.

Селищний голова Валерій Немировський, депутати і члени виконкому селищної ради.