Селищний голова привітав віруючих східного обряду з Різдвом Христовим

Дух новорічно-різдвяних свят, сповнений особливою святістю події – народженням Спасителя людства Ісуса Христа – витає нині над Україною, над нашим подільським краєм. З подячними молитвами за можливість відзначати під мирним небом найвеличніше і найшановніше в нашому народі свято Різдва Христового зібралися в неділю на святкове богослужіння прихожани  Томашполя у Свято-Успенському храмі. Провів урочисту службу настоятель цього храму о. Михаїл. Розділити з вірянами різдвяну радість прийшов і Томашпільський селищний голова Валерій Немировський. По завершенні богослужіння він звернувся до присутніх у храмі з вітальним словом:

• Рік 2015-ий був непростим для нас, для країни в цілому. Але завдяки Божому покровительству, завдяки нашій щирій молитві про мир і злагоду на рідній землі ми святкуємо у ці дні день народження Спасителя і віримо, що збудуться наші мрії і бажання жити в мирі, спокої і любові. Вітаю вас, шановні томашпільчани, з Різдвом Христовим, і нехай рік 2016-ий буде для всіх  нас багатим на добро і благополуччя, на гарний настрій, мир і достаток, хай Бог милосердний обдарує кожного з вас  щедрою долею і міцним здоров’ям.

Як і належить у день народження, Валерій Немировський вручив настоятелю храму та його парафіянам подарунок від селищної ради.