Святкування Нового 2018 року

Дата: 03.01.2018 09:34

У передноворічний день селищного голову та працівників селищної ради вітали зі святами  колектив ДНЗ «Сонечко» на чолі із завідувачем закладу Оленою Годною, гурт колядників районного будинку культури, юні талановиті учасниці дитячого ансамблю «Вербиченька» та його керівник Людмила Синиця. Привітав віншувальників і селищний голова  та, як велить звичай, вручив колядникам солодкі подарунки.

Багатолюдно було на центральній площі селища  в новорічну ніч. Жителів громади вітав селищний голова Валерій Немировський, заступники селищного голови  Віталій Годний, Іван Німерчук, Григорій Бібін та секретар селищної ради Валентина Залюбівська. Для жителів Томашполя та гостей селища, які прийшли зустріти Новий 2018 рік на центральну площу, працівники селищної ради підготували  веселі конкурси, цікаві ігри та розваги. Святковий феєрверк та дискотека до ранку  додали усім присутнім ще  святковішого настрою та море позитивних емоцій.