Паломництво до чудотворної ікони Матері Божої Летичівської

Сьогодні 1 липня  о 8:30 год. кілька сотень паломників з Томашпільського району та багатьох сіл і селищ Вінниччини вирушили урочистою Хресною ходою з храму Парафії Матері Божої Святого Скапулярія у Томашполі на святкування великої Урочистості у смт. Летичів Хмельницької області, де знаходиться чудотворна ікона Матері Божої Летичівської.

Проводжали паломників у дорогу настоятель Томашпільського Костелу о.Станіслав, селищний голова Валерій Немировський, заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Коритчук, заступник голови районної ради Валентина Залюбівська,  з благословення єпископа Кам"янець Подільської Дієцезії отця Радослава паломники вирушили в путь.

В дорозі їх супроводжуватимуть традиційні знайомства, спів, ранішня молитва, жарти та глибокі і змістовні конференції на тему молитви.

Перший відпочинок чекатиме паломників в смт. Чернівці ( 30 км від Томашполя ).

Паломництва з Томашполя прибудуть до Санктуарію Летичівської Богородиці 6 липня, де вечірньою Службою Божою розпочнуться відпустові урочистості, які завершаться наступного дня Євхаристійною процесією вулицями Летичева.

Автор фото: організаційний відділ РДА