Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

День знань с.Ракова

     Білі банти, букети квітів, перший дзвінок і урочиста лінійка на 1 вересня - традиційні символи першого дня осені, Дня знань. 

Це початок захоплюючої подорожі в країну Знань, зустрічі зі старими і новими друзями, свято з присутністю ноток домашнього затишку і тепла, перші уроки в школі. З першим дзвоником розпочався новий 2017-2018  навчальний рік і у Раківській школі, яка цьогоріч поповнилася 5 першокласниками, які стали іменниками свята і на свою адресу отримували привітання  та подарунки.

Право дати Перший дзвоник було надано першокласниці Дудник Анастасії та випускнику 9 класу Ульяновському Миколі.

На святі були присутні гості: перший заступник голови Томашпільської селищної ради Годний В.П. та виконуюча обов’язки старости с. Ракова Пацюк Н.С., які вручили подарунки першокласникам від відділу освіти Томашпільської селищної ради . У своєму зверненні до школярів вони побажали всім успіхів у навчанні, здійснення задумів та мрій, а старшокласникам – визначитися щодо свого майбутнього шляху, обрати професію до душі.

Щиро здивували присутніх подарунки від селищного голови Немировського В.Ф. для дітей з багатодітних родин  та школи -  підключення до швидкісної мережі Інтернет та принтер.

Після урочистої лінійки відбувся перший урок на тему «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!»

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Оксана Потуторовська,

директор Раківської ЗОШ« повернутися до списку новин