Вічна пам'ять герою!

Дата: 19.02.2015 09:39

В історію нашого селища  18 лютого  2015 року відтепер вписано чорним рядком. Загинув наш земляк - мол. лейтенант ГАВРИЛЮК Ігор Володимирович  09.09.1984 року народження. Ігор Гаврилюк був призваний Ямпільсько-Томашпільським ОРВК 01.08.2014 р.,ніс службу  у 30 військовій частині окремої мотопіхотної бригади м.Новоград-Волинський Житомирської області.

Ігор був неодружений, а вдома на нього чекали батько та мати. Разом з родиною героя, його друзями й знайомими сумують всі томашпільчани, всі кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків.

Поховають справжнього героя та патріота, серце якого до останнього билося за рідну землю та свій народ у рідному селищі Томашпіль (час і дата уточнюється).

Пам’ять про Ігора, який поклав життя за мирне небо над нашою головою завжди буде жити в наших серцях.

Вічна пам’ять і Царство Небесне герою!