В Томашполі засвітили новорічну ялинку

Сьогодні у нашому містечку спалахнула вогнями новорічна ялинка, яка є символом світлого майбутнього. Відбулося урочисте відкриття за традицією 19 грудня в день Святого Миколая. У святкуванні взяли участь  вихованці дитячого садочка, школи, колективи підприємств, організацій та установ, жителі та гості селища.  Селищний голова Валерій Немировський привітав всіх діток з Днем Святого Миколая, всіх присутніх з наступаючими святами - Новим роком та Різдвом Христовим.

Із святковими концертними номерами виступили вихованці дитячого садочка «Сонечко» та НВК" Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія". Колядками та щедрівками привітав присутніх дитячий фольклорний колектив «Вербиченька».  Дітки отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.