Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Шановні томашпільчани – учасники бойових дій, воїни-афганці, учасники локальних війн!

15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів -  «афганців»!  Шановні учасники бойових дій на території інших держав! 


Дорогі Томашпільчани!
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах.
Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їхній героїзм і звитягу. Ми захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь  всі «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності.    Героїзм та самопожертву вони проявляли під час виконання військового обов'язку в повоєнні роки на території понад двадцяти держав.
Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані , вклоняємося їхній мужності.
Сьогодні ми висловлюємо шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі. 
Спасибі Вам, нині живущим, за подвиг в ім’я життя, бо саме Ви найкраще знаєте ціну миру й ціну війні.
Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра. 

Селищний голова Валерій Немировський, депутати та члени виконкому селищної ради 

 « повернутися до списку новин