Шановні жителі Томашпільської об’єднаної територіальної громади – віряни римо-католицької церкви!

У ці прекрасні грудневі дні для вас починається час Різдва Христового, час величних свят, що є періодом особливої Божої близькості і тепла.  Він дає змогу кожному, для кого народився Ісус Христос, подивитися на Божу  таємницю і знайти для себе, для всіх нас світло надії і віри, підтримки в бурхливому житейському морі. Тож нехай запалена іскорка Різдвяної свічечки освятить ваші душі, зміцнить у любові, позбавить недовіри і ненависті, благословить на мир і щастя кожну сім’ю, родину, наш рідний край і Україну.
Щиро бажаю вам усім веселих  колядок і смачної куті, добра і здоров’я, успіхів у добрих справах, впевненості в завтрашньому дні та кращого життя в нашій об’єднаній територіальній громаді.
Христос Народився!                          Славімо Його!

Валерій Немировський, голова Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади