День Українського козацтва

Напередодні Дня захисника України  в Будинку  дитячої творчості проведено краєзнавчо-історичну подорож « Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра!».

Про козацьку добу на Поділлі розповів історик-краєзнавець Іван Петрович Бабій. Присутні, учні  НВК «Томашпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії, вихованці БДТ та керівники гуртків  переглянули пізнавальний фільм « Іван Богун в міфах і легендах».
   Учасників заходу  із Днем козацтва привітав  ансамбль духових інструментів учнів музичної школи : Владислав Ніякий, Станіслав Якубик, Владислав Юзвак,Антон Шклярук (концертмейстер – Володимир Віцьков, керівник Світлана Кройтор). Вела свято Горупашенко Вікторія.Також відбулася вікторина на знання історії козацтва, козацьких традицій, звичаїв.
     Захід супроводжувався відеозаписами  пісень у виконанні зразкового фольклорно-етнографічного ансамблю « Вербиченька» та хореографічними композиціями  танцювальних колективів « Шарм»,              « Імпульс» та учасників відділення рукопашного бою « Альтаїр».