День захисника України

Дата: 17.10.2016 09:53

Вдруге день великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня відзначався як День захисника України. Святкові заходи в Томашполі розпочалися з дитячого садочка «Сонечко», де відбулася щира і тепла зустріч  малят з воїнами Національної гвардії та Збройних сил України, які повернулися із зони АТО. Саме їх, захисників  нашої нинішньої незалежної держави Олександра Немировського, Сергія Костюка, Руслана Навроцького, Едуарда Пюро, Віталія Кошловського, вітали маленькі вихованці  старшої групи разом зі свою вихователькою Наталією Черих. Саме їм – мужнім та сміливим - демонстрували хлоп’ята свою вправність, спритність, наполегливість у цікавих запальних іграх, переходячи «болото», долаючи смугу перешкод, змагаючись у перетягуванні каната. А скільки гордості світилося в дитячих оченятах, коли вони робили ці вправи з дорослими, з воїнами, що пройшли через вогонь війни. Та й атовці з непідробним азартом долучилися до цих змагань, підтримуючи старанність малюків. Вони із вдячністю прийняли від завідувача ДНЗ « Сонечко» Олени Годної саморобні медалі за участь у святі захисників України.
Далі всіх учасників бойових дій з Томашполя приймав у своєму кабінеті Томашпільський селищний голова Валерій Немировський. Він привітав присутніх із величним святом, подякував їм за мужність, відвагу і патріотизм, проявлені в боях за волю і незалежність Української держави, побажав миру і благополуччя, здоров’я і щастя кожному воїну, його родині, мирного неба всій Україні. Далі селищний голова вручив кожному грошову винагороду від селищної ради і разом з ними взяв участь у святкових заходах, які проходили в районному будинку культури.