Шановні томашпільчани та гості селища!

Дата: 27.06.2015 09:54

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку та закріпила це в Конституції. З прийняттям цього історичного акту український народ отримав найцінніше: право на самовизначення, а Держава стала незалежною, демократичною, суверенною та соборною.

Дорогі томашпільчани, вітаючи Вас із визначним державним святом, хочу побажати вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція, нести високе звання громадянина Української держави. Нехай же в цей урочистий день міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Від усього серця зичу вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Хай буде мир на нашій Землі!

селищний голова  Валерій Немировський