Медіа-захід в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль та ДНЗ «Пролісок» с.Антонівка

Дата: 17.06.2015 10:01

Спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) в партнерстві з місцевою владою провів Медіа-день зі сталого місцевого розвитку та енергоефективності для представників національних ЗМІ. З цієї нагоди Вінницький обласний підрозділ впровадження презентував кращі практики реалізації інноваційних енергоефективних проектів в Томашпільському районі. Медіа-захід проводився в смт. Томашпіль (ДНЗ «Сонечко») та с. Антонівка (ДНЗ «Пролісок») з подальшим ознайомленням історій успіху громад та особистим знайомством журналістів з усіма її героями. Участь у заході взяли голова Томашпільської районної державної адміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Лариса Нароган.
Основною метою Медіа-дня МРГ є формування проектного медіа-пулу та налагодження постійного «інформаційного каналу» зі ЗМІ з метою передачі найкращих практик про місцевий розвиток та методологію Проекту.

Автор фото: організаційний відділ РДА