Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Засідання опікунської ради

Засідання опікунської ради

 

Засідання опікунської ради, що діє при Томашпільській селищній раді та до якої входять як соціальні працівники, педагоги, медики, так і юрист селищної ради і старший інспектор сектору патрульної поліції, відбулося 14 серпня. 
На порядку денному –  звіт спеціаліста по роботі з молоддю Карпин Інни Григорівни про стан утримання та виховання дітей під опікою та піклуванням, виховання та утримання дітей у неблагополучних сім’ях, що проживають на території селищної ради.
Особливо активно обговорювалося питання про становище дітей у неблагополучних сім’ях та в сім’ях, де вихованням займаються матері-одиначки, що ведуть аморальний спосіб життя. До таких родин, що вже були в полі зору відповідних служб і працівників селищної ради, додалися ще кілька, що будуть час від часу перевірятися. Здійснюватиметься контроль з метою виявлення – ставити їх на облік як неблагополучні або в складних життєвих обставинах чи ні.
Члени опікунської ради підтримали пропозицію про те, що задля попередження правопорушень серед неповнолітніх необхідно проводити профілактичні рейди, до яких залучати представників усіх служб, що діють на території селищної ради і причетні до роботи з дітьми та молоддю.« повернутися до списку новин