Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

День Святого Валентина у школі-гімназії

17 лютого у Томашпільській школі – гімназії учні святкували День Святого Валентина. Готували святковий вечір учні 9-го гімназійного класу. На святкування запросили і селищного голову Томашполя Валерія Немировського.
Вечір видався дуже емоційним та цікавим, учні розігрували веселі сценки,співали пісні про кохання Настя Зенян та Катя Смоляк. Божок Ольга та Таня Бойко   грали на  музичних інструментах, радували глядачів бальними танцями юні танцюристи Марічка Олійник і Назар Андрущенко. Не обійшовся вечір і без шоу-конкурсу, у якому брали участь три молоді пари (учні школи-гімназії), Спринчак Ірина, Цуркан Ангеліна, Горупашенко Вікторія та Безкоровайний Віталій, Пшеничний Віталій, Максименко Богдан. Конкурсанти виконували різні завдання:  демонстрували свої інтелектуальні здібності, відповідали на різні питання ведучих свята. Гарячих оплесків не шкодували для них та учасників конкурсів глядачі та вболівальники. 
Пару переможців визначали оплесками глядачі і нею стали Спринчак Ірина та Безкоровайний Віталій. Від імені селищного голови усіх учасників шоу-конкурсу привітала та вручила призи секретар селищної ради Валентина Залюбівська. 

 « повернутися до списку новин