Оновлення дитячого майданчика

Дата: 15.08.2017 10:08

12 серпня з ініціативи Томашпільської  селищної ради проходила акція з фарбування дитячого ігрового майданчика.

Дитячий ігровий майданчик – гарне місце відпочинку для дітей, онуків. Але за чотири роки свого існування він потребував нашої спільної уваги, бо під впливом природних явищ фарба на ньому полущилася, місцями її зовсім не стало. Тож працівники селищної ради 12 серпня запрошували усіх бажаючих узяти участь у суботнику й оновити дитячий майданчик. Бажаючих навести лад - пофарбувати майданчик, на жаль, було не багато. Крім кількох дорослих, до акції долучились і показали, як треба працювати, й молодше покоління.  Вони взяли активну участь, ставши прикладом для багатьох дорослих, які не підтримали цієї акції і взагалі не прийшли.
 Маємо надію, що іншим разом,коли потрібно буде зробити добру справу для громади, а особливо для дітей, люди з радістю підтримають та допоможуть, адже разом ми можемо більше!
Давайте дбати, цінувати і берегти те, що маємо!