Щасливої дороги, випускники 2017-го року!

24 червня НВК « Томашпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»  прощалась зі своїми випускниками.

35 юнаків і дівчат під батьківське благословення вирушили в доросле життя. Нехай воно буде щасливим для них, нехай збуваються всі їхні юнацькі задуми й мрії! Вже колишні учні, вони успішно склали випускні екзамени та здобули повну загальну середню освіту. Цього вечора кожен з них отримав атестат з рук директора рідного навчального закладу Павла Антонишина.
За успіхи в навчанні медалями нагороджені Куліш Василь, Моставлюк Ліна (золоті), Лунгол Мирослава, Краківський Денис (срібні). Привітав випускників і селищний голова Валерій Немировський та вручив їм цінні подарунки.
Для випускників, їхніх рідних та вчителів була організована велика концертна програма, щирими словами провели в доросле життя своїх дітей та вихованців батьки та вчителі.