Добровільне приєднання

Добровільне об`єднання в нашому районі завершилось і відповідно до законодавства України розпочалось добровільне приєднання.

Аби ознайомити сільських голів Томашпільського району, які відповідно до методики формування об`єднаних громад можуть приєднатись до Томашпільської громади 23 травня 2017 року Валерій Немировський запросив їх на зустріч. Присутнім було озвучено привілеї об`єднання та запропоновано визначатись. Крім селищного голови перед колегами виступили і в.о. старост Горишківки, Ракови, Нетребівки.

На зустрічі також був присутній і голова районної ради Дмитро Коритчук  який ознайомив присутніх із законопроектом про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об'єднання територіальних громад.

Тож процес децентралізації триває.

На зустрічі були присутні голови Антонівської, Вилянської, Гнатківської, Жолоб`янської, Комаргородської, Кислицької, Липівської, Олександрівської, Паланської, Пилипи-Борівської, Рожнятівської, Стінянської, Яланецької сільських рад.