Томашпільське відділення Крижопільської ОДПІ інформує

Дата: 15.05.2015 10:10

Протягом січня-квітня поточного року платники податків, які перебувають на обліку у Томашпільському відділенні Крижопільської ОДПІ, сплатили до Зведеного бюджету 17612,4 тис. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податків зросла на 4389 тис. грн. З загальної суми податкових надходжень до Державного бюджету надійшло 6278,1 тис. грн., до місцевих бюджетів – 11334,3 тис. грн. Надходження Державного бюджету на 35% формує ПДВ, або 2179,4 тис.грн., на 33% - ПДФО (2095,7 тис. грн..), на 15% - військовий збір (934,3 тис. грн..), на 13% - податок на прибуток підприємств (796,6 тис. грн.). Половину надходжень до місцевих бюджетів складає ПДФО – 5984,3 тис. грн., 27% - плата за землю (3066 тис. грн.), 9% - єдиний податок (1086,5 тис. грн.). Фізичні особи-підприємці спрямували до бюджету 687,3 тис. грн. Нагадуємо, що відповідно до п. 296.10 Податкового кодексу України запроваджується обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування: з 1 липня 2015 року – для платників третьої групи, з 1 січня 2016 року – платників другої групи. Зазначена норма не стосується платників, які здійснюють діяльність на ринках та через засоби пересувної роздрібної мережі. Водночас, для тих платників другої та третьої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року почнуть застосовувати у власній господарський діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, законодавством передбачено звільнення від перевірок на дотримання норм порядку застосування РРО до 1 січня 2017 року.

Земельний податок - стабільне джерело надходжень місцевого бюджету

За січень-квітень 2015 року землевласники та землекористувачі– юридичні та фізичні особи Томашпільського району сплатилидо місцевогобюджету 3066 тис. гривеньплати за землю. Від юридичних осіб надходження склали 2658 тис. грн., від фізичних осіб– 407,4 тис. грн. Слід зазначити, що земельний податок – стабільне джерело надходжень місцевого бюджету. В загальній частці надходжень до місцевого бюджету його частка становить майже 27%.