24 серпня - День Незалежності України

Дата: 23.08.2017 10:11

Шановні жителі Томашпільської селищної об`єднаної територіальної громади, гості нашого краю!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди великого державного свята – Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
Найбільше багатство нашої громади – це її мешканці: щирі та працьовиті. Всі здобутки і позитивні зміни у громаді відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці. Я вдячний вам за все те добре, що ви зробили і робите для рідного краю.
Найвищими цінностями кожного українця є мир і Україна. Ідеї справедливості, незалежності, цілісності української держави є, були і будуть для кожного з нас пріоритетними. Сьогодні, на жаль, наші земляки знаходяться в батальйонах антитерористичних операцій на Сході України. Вони проводять військові дії задля утвердження миру, спокою, стабільності та єдності держави Україна. Так, ми всі, і рідні, і громада, переживаємо за них та надаємо, по мірі можливості, свою підтримку.
Дорогі побратими! Ви, патріоти рідного краю, нехай любов до нього спонукає вас на добрі справи, які примножать славу Томашпільщини та принесуть мир і спокій нашій державі.
Щиро зичу вам, шановна громадо, у ці святкові дні, стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення. Щасливої вам долі і Божого благословення.
Зі святом Вас, з Днем Незалежності!
З повагою Томашпільський селищний голова Валерій Немировський