Вітання селищного голови з Днем журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста.

В усі часи ви йшли в авангарді найважливіших суспільно – політичних подій, були надійними посередниками між тими, хто ухвалює рішення, і тими, кого вони стосуються. Ваше слово – вагоме. Ваша думка – авторитетна.

Зі шпальт газет, Інтернет – сторінок, ефірів радіо  томашпільчани чують, бачать і дізнаються про нюанси сучасного життя держави, нашого селища, краю. А ми, влада, отримуємо підказки, як коригувати власні дії на благо громади загалом і кожного її представника зокрема.

У цей святковий день бажаю всім працівникам засобів масової інформації вдосконалення і зростання у професії, невичерпної енергії, та геніальних творчих ідей. Ніколи не втрачайте критичного погляду та об’єктивності.

Нехай поповнюється чисельність вдячної вам аудиторії, розширюється коло друзів, а нові проекти приносять задоволення та бажання творити, підкорюючи нові вершини на ниві журналістики.

Міцного вам здоров’я, творчих успіхів та професійного довголіття.

З повагою селищний

голова Валерій Немировський