Шановні вчителі, дорогі учні, батьки!

Дата: 01.09.2017 08:00

Щиро вітаю Вас, педагогічний колектив та учнів школи з новим  навчальним роком та Днем знань!

1 вересня для кожного з нас – це початок шляху до знань, нових відкриттів та самостійного життя.
Хтось сьогодні вперше сяде за парту, хтось продовжить свою подорож по довгому, але цікавому, шкільному шляху.
Тож нехай дивовижний світ нових знань, незабутні хвилини спілкування з учителями та друзями стануть для кожного з Вас найяскравішими миттєвостями шкільного життя.
Нехай кожен день починається усмішкою і завершується відчуттям задоволення. Хай Ваші  думки і вчинки променяться добром і щедрістю, а серце зігрівається взаємною щирою вдячністю один до одного.
Бажаю всім натхнення на шляху підкорення нових вершин, терпіння, злагоди і миру!

Голова Томашпільської
селищної  об`єднаної  громади                                                   Валерій Немировський