"Освітлення вулиць- це не тільки зручність але й безпека людей" -

переконаний селищний голова Томашполя Валерій Немировський

На  багаточисельні звернення  мешканців селища, яке є візитівкою району, нещодавно було здійснено певний об’єм робіт з освітлення вулиць в нічний час. Зокрема по вулиці Леніна протяжністю 2,5 км встановлено 39 залізобетонних опор та 88 ліхтарів, на що витрачено 404 тис. грн. з місцевого бюджету .

Також додатково встановлено 69 ліхтарів по вулицях Володарського, Суворова, Молодіжній, Космонавтів, 40- річчя Перемоги, Б.Хмельницького, провулках Пестеля, Комсомольському. На виконання цих робіт і придбання матеріалів витрачено  майже 78 тис. грн. бюджетних коштів.

За словами очільника селища, роботи виконувалися професійно, якісно і злагоджено впродовж двох тижнів бригадою з трьох  чоловік приватного підприємства «Теплоінвест» (м.Вінниця), керівником якого є Олександр Ціхановський.

«Наразі триває виготовлення проектно - кошторисної  документації на освітлення вулиць Космонавтів та Молодіжної, що стане завершальним етапом у цьому напрямку» -  повідомив Валерій Немировський.

Автор: Томашпільський вісник