Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Трояндова алея -  на згадку про улюблений дитячий садочок

Позаду холодна зима, повіяли весняні вітри і принесли на своїх легеньких крилах тепло й нові надії на мирне життя, на спокій і затишок у нашій країні. І так хочеться, щоб навкруги у цю весняну пору, коли оновлюється земля, буяла краса. Природа чарує нас своїм життєлюбством, досконалістю, і ми маємо їй допомогти у цьому.
Ми – це зокрема вихователі й вихованці Томашпільського ДНЗ «Сонечко». Біля свого закладу, на прилеглій до нього території уже проведено  весняне генеральне прибирання, що одразу дало відчути: прийшла весна!
А ідею завідувача дитячого садочка Олени Іванівни Годної висадити трояндову алею активно підтримали вихователі та вихованці випускних груп № 1 та № 2. Саме вони 1 квітня висадили на території садочка 45 кущів троянд. Працювали разом з ними і батьки дошкільнят. Дорослі дружно копали ямки під рослини,  висаджували троянди, дітки підносили у відеречках водичку, допомагали засипати кущики. А попереду їх чекала ще одна важлива робота – до кожного кущика малята прикріпили сердечка зі своїми іменами. Отож кожна троянда тепер іменна! І коли восени вони стануть першокласниками, квітучі троянди милуватимуть зір тих дітей, які прийдуть до дитсадочка після них. Сподіваємося, що ця гарна ідея зайде своє продовження і в наступні роки. 

 « повернутися до списку новин