Акція «З Україною в серці» триває

Дата: 29.06.2016 10:25

Уже третє село приймало у понеділок учасників культурно-мистецької акції «З Україною в серці», що крокує районом. Цього разу томашпільчани побували в Кислицькому, яке передавало їм естафету акції. Та про все по порядку.
Делегацію від томашпільської територіальної громади очолював селищний голова Томашполя Валерій Немировський. В складі її були юні аматори сцени, які демонстрували свої таланти, а разом із ними були їхні наставники, батьки і навіть бабусі.
Просторий зал Кислицького будинку культури майже заповнили глядачі – жителі невеличкого села. Вони не шкодували гарячих аплодисментів самодіяльним артистам Липівки й Томашполя, Великої Русави і Комаргорода, ну і, звичайно, своїм землякам. Найбільше оплесків заслужили маленькі танцюристи з Томашпільського ДНЗ «Сонечко» за танець «Ромашки» та Марійка Олійник і Назар Андрущенко за «Вальс» і 5-річний Дмитро Теплий, який виконав пісню «Я маленький козак». Впевнено почувала себе на сцені (і недарма, бо наділив Бог гарним сильним голосом)  Іринка Кривовяз. Вперше спробувала себе на «чужій» сцені  й Оленка Черих. Більше двох годин тривала концертна програма, під час якої відбулася передача атрибутів акції – прапора України, булави, вінка й скарбнички. Їх сільський голова Кислицького Віктор Цимбал передав селищному голові Томашполя Валерію Немировському, а від жителів села короваї гостям – начальнику відділу культури Олені Сікал та  томашпільському селищному голові - вручили юні красунечки-кисличанки.
У середу 29 червня учасників акції «З Україною в серці» приймає Томашпільська територіальна громада.