Засідання конкурсної комісії

3 та 5 серпня 2016 року відбулися два засідання конкурсної комісії добору на посаду завідувача Томашпільською селищною бібліотекою.
Під час засідань розглянуті документи кандидата на дану посаду, допуск до участі у конкурсі, конкурсна комісія заслухала публічні  презентації проектів програм розвитку селищної бібліотеки та провели співбесіду з кандидатом на посаду  завідувача Томашпільською селищною бібліотекою – Марчак Тетяною Борисівною.
Шляхом відкритого голосування конкурсною комісією одноголосно були  прийняті  рішення про те, що співбесіду із претендентом на вищезазначену посаду вважати такою, що відбулась успішно, а також рекомендувати Томашпільському селищному голові видання розпорядження щодо  підписання контракту із кандидатом на посаду завідувача селищною бібліотекою Марчак Т.Б. терміном на 5 років згідно  вимог Закону України «Про культуру».