Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Привітали бухгалтерів

З нагоди професійного свята - Дня бухгалтера – у Томашпільській селищній раді пройшов урочистий прийом бухгалтерів селища.
Селищний голова Валерій Немировський, начальник комунального підприємства Анатолій Лозінський,  завідувач дитсадка Олена Годна щиро вітали бухгалтерів з їхнім професійним святом.
«Для людей, які присвятили себе обліковій справі, це особливий та значний день. Професія бухгалтера є однією з найбільш значущих для діяльності будь-якого підприємства, установи чи організації.» - звучало на заході.
Ну а як же на святі без квітів і нагород? Отож, грамотами Томашпільської селищної ради нагороджені: Олена Грушевич - головний бухгалтер селищної ради, Інна Соколовська – спеціаліст-економіст селищної ради, Світлана Дєдова – рахівник-касир селищної ради, Вадим Денега – головний бухгалтер КП, Наталя Колісник – бухгалтер КП, Людмила Андрусишена – бухгалтер дитсадка.
На адресу бухгалтерів пролунали віршовані слова подяки за їх професіоналізм, високу відповідальність за доручену справу від вихованців дитсадка.

 « повернутися до списку новин