Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

День Святого Валентина

Кохання – одне з найкращих і найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як саме життя. Його сила облагороджує, робить людину добрішою і кращою, спрямовує на величні діла і героїчні вчинки.
Учні 9-го гімназійного класу Томашпільської школи – гімназії  у Томашпільському будинку культури провели святковий вечір у День Святого Валентина (14 лютого). На святкування запросили і селищного голову Томашполя Валерія Немировського.


Вечір видався дуже емоційним та цікавим, учні розігрували веселі сценки,співали пісні про кохання Марина Мартинюк, Іринка Кривов яз, Катерина Остапчук, Настя Зенян, Олег Стебельський, грали на  музичних інструментах Ольга Божок, Юлія Осадча , радували глядачів танцями Марійка Олійник, танцювальні колективи будинку дитячої творчості «Росинка» (керівник Алла Васильківська), «Імпульс» (керівник Катерина Боварь). 
Не обійшовся вечір і без шоу-конкурсу, у якому брали участь п’ять молодих пар (учні школи-гімназії), Конкурсанти виконували різні завдання:  демонстрували свої інтелектуальні здібності, відповідали на різні питання ведучих свята. Гарячих оплесків не шкодували для них та учасників конкурсів глядачі та вболівальники. 
Пару переможців визначали оплесками глядачі. Нею стали Ірина Спринчак і Данило Закорченний.
 Від імені селищного голови усіх учасників шоу-конкурсу привітала та вручила призи секретар селищної ради Валентина Залюбівська. 

 « повернутися до списку новин