Асфальтовано головну дорогу Білої

Турбуючись про якісне сполучення віддалених куточків Томашполя до закладів соціальної сфери, Томашпільська селищна рада замовила, а потім і затвердила проектно-кошторисну документацію на асфальтування доріг, яка пройшла усі необхідні експертизи.

«Минулого року на Білій ми мали змогу реалізувати І чергу проекту – було покладено 700 м асфальту по вулиці Пестеля. Цього літа селищною радою було забезпечено ІІ чергу проекту   асфальтування 300 м вулиці Чапаєва», - повідомив селищний голова Валерій Немировський.

Асфальтування саме цих частин вулиць було вкрай необхідним, адже цим відрізком курсують міський, шкільний транспорт, пожежні машини, карети швидкої допомоги, особистий транспорт громадян. Та й пішоходам за будь-якої погоди стане набагато комфортніше.