Готовність ДНЗ " Сонечко " до навчального року

Дата: 02.09.2014 10:59

Приємно відмітити, що зросла увага до дошкільної освіти .Дуже приємно відчувати не лише її розуміння, а й підтримку та вагому фінансову допомогу.

А коли про нас дбають та підтримують, то хочеться працювати з душею, творчо та самовіддано. Колектив дитячого садочка «Сонечко» нараховую 42 працівника, які щоранку, залишаючи домашні турботи та клопоти, йдуть дарувати дітям теплоту та любов своїх сердець.

А виховується у « Сонечку» 264 дітей, працює 8 груп. Вже незабаром відлетять у вирій шкільного життя 70 випускників нашого садочка. А на зміну їм ми радо приймаємо наших маленьких вихованців. Взявши крихіток в свої руки ми забираємо їх в полон ніжності, ласки та піклування, щоб сіяти в їхніх душах зерна добра та любові. А для цього в нас створені всі умови, цьогорічний ремонт виявився набагато кращим ніж минулого року :

• Завершено роботи капітального ремонту опалювальних приміщень будівлі ДНЗ та будівлі харчоблоку, влаштовано піддашки встановлено  сонячні фотомодулі;
  • Придбано килимове покриття в зали ДНЗ, килим для групових кімнат, телевізор.
  • Замінено шість дверей;
  • Завдяки майстерності та художньому смаку працівників садочка, проведено естетичне оформлення ігрових майданчиків, встановлені нові гойдалки та ігрове обладнання.
  • Для виконання завдань розумового, екологічного , трудового розвитку дошкільнят кожна вікова група має на території садочка дослідну ділянку.
  • В групових приміщеннях створені всі необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Всі групи естетично оформлені . Кожна окрема групова кімната – це поєднання фантазії і творчості педпрацівників. Всі групи впорядковані меблями відповідно до віку дітей  та відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно –ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові осередки обладнанні в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.
  • В кожній груповій кімнаті створений методичний міні-кабінет, який налічує достатню кількість методичної  літератури. Для найкращого розвитку у дітей творчих нахилів та здібностей, вихователі у своїй роботі впроваджують інноваційні технології та авторські програми.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Фото без опису                                                                                        Фото без опису