ЛЮБОВ ДО ПРЕКРАСНОГО-В ЛЮБОВІ ДО ЖИТТЯ

Дата: 15.03.2018 11:03

Хто побував у ці дні в Томашпільському будинку культури, не міг не звернути увагу на виставку робіт, що прикрасили по-особливому фойє закладу.

Ці диво – експонати - творіння рук  Галини Петрівни Роги – Дудник, що працює в центрі сімейної медицини. Проживає майстриня в Томашполі, а «мала батьківщина» її - село Нетребівка.Дивишся, і диву даєшся: перед нами різноманітні квіти, як живі, є і плодоовочеві та плодоягідні композиції. Ягоди та фрукти в них виготовлені так майстерно, що ніби щойно зірвані з куща. На дотик матеріал твердий, але це не пластмаса і не глина, це особливий матеріал – холодна порцеляна.Щоб так творити, необхідно мати неабиякий талант, художній смак, вміння і навики. А найголовніше – любов до справи. Потяг до прекрасного Галині прищепила рідна Нетребівська школа.Та й сама від себе вона прагнула малювати. Їй було кого наслідувати. Адже в родині художниками були дядько і брат. Роботи з образотворчого мистецтва Галини Роги не раз виставлялись на шкільних та районних виставках. Навчаючись у сьомому класі, Галина взяла участь у Всеукраїнському конкурсі«Намалюй свою квітку»,оголошеному журналом «Жінка». І, уявіть собі, перемогла...Тоді й обрала професію художника-оформлювача, яку здобула в Тульчинському училищі культури. Обдарована вмінням бачити прекрасне в природі, в людях, в навколишньому середовищі, Галина Петрівна, не дивлячись на зайнятість на роботі і в сім’ї, знаходить час для улюбленої справи. Доводиться працювати вечорами, ночами, вихідними. А ще необхідно придбати робочі матеріали, фарби. Її розуміють і підтримують чоловік, двоє дітей та старенький  свекор, якому ой як потрібна увага невістки. На всі ці турботи необхідно мати щире добре серце і любов. Цими рисами і наділив Бог нашу героїню, авторку такої чудової експозиції.

Завітайте до Томашпільського будинку культури, помилуйтеся рукотворною красою, яку дарує людям Галина Дудник.