Урочиста  церемонія підняття Державного прапора України та Прапора Європейського Союзу

Дата: 12.05.2017 11:09

11 травня у Томашполі на центральній площі  імені Тараса Шевченка відбулась урочиста церемонія

підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян україни та відзначення Дня Європи.

Участь у цих заходах взяли селищний голова Томашпільської об’єднаної територіальної громади Валерій Немировський, керівники Томашпільського району,  представники громадськості, військові, учасники антитерористичної операції, волонтери, студенти та школярі.
Під оголошення початку церемонії, прапороносна група внесла на площу стяги  через «живий коридор». Під звуки Державного гімну України та Гімну Європи «Ода до радості» підняли прапори.
До слова запросили селищного голову Валерія Немировського. У вітальному слові він наголосив, що сьогодні ми всі стаємо свідками без перебільшення однієї з визначальних подій сучасної української історії. Шлях до цього тривав не один десяток років. Він омріяний багатьма поколіннями українських патріотів, омитий кров’ю наших героїв.