Шановні томашпільчани - віруючі східного обряду, гості нашого славного селища!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого свята Воскресіння Господнього. У ці дні весь світ оспівує Христову перемогу, радіє все живе, адже Христос Воскрес  -  і кожному з нас відкрив двері до вічного життя, дав надію, що добро підніметься над світом.
Від усієї душі бажаю вам, щоб святкове вітання «Христос Воскрес!» укріпило вас у вірі, усунуло втому боротьби, дало радість надії в перемогу добра, миру і справедливості. Хай Великодні дзвони принесуть у кожен ваш дім безмежну радість і спокій, достаток і благополуччя, щастя і міцне здоров’я. Хай  береже кожну вашу родину ангел-охоронець,  хай смачною буде великодня паска і барвиста писанка, скроплені свяченою водою.
Нехай серця наповняться любов’ю і милосердям, а переможний дух незгасної праведної віри додасть кожному сил, енергії та спрямує їх на корисні справи заради мирного майбутнього наших дітей і для процвітання України.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!                             ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Валерій Немировський, селищний голова Томашполя