Новий рік зустрічав Томашпіль

Дата: 03.01.2017 11:18

У передноворічний день селищного голову та працівників селищної ради вітали зі святами вихованці  й колектив ДНЗ «Сонечко» на чолі із завідувачем закладу Оленою Годною, гурт колядників районного будинку культури, юні талановиті учасниці дитячого ансамблю «Вербиченька» і його керівник Людмила Синиця. Справжньою несподіванкою стало вітання від ямпільського колективу «Водограй», що з візитом завітав у Томашпільську селищну раду з музичною новорічною програмою та подарував чудовий святковий настрій. Їх усіх теж привітав селищний голова і, як велить звичай, вручив солодкі подарунки.

Багатолюдно було на центральній площі селища  в новорічну ніч. Для жителів Томашполя та гостей селища, які після  святкового столу прийшли сюди, новорічне шоу, де дійовими особами були казкові та літературні герої, підготували працівники селищної ради та районного будинку культури.  Веселі конкурси, цікаві ігри та розваги додавали святкового настрою, а заохоченням до активної участі в них стали призи  переможцям.