Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Народний депутат України Микола Джига відвідав Томашпіль

28 жовтня депутат Верховної Ради України Микола Васильович Джига в рамках робочої поїздки відвідав Томашпільський район. Народного обранця супроводжував голова районної державної адміністраціїї Олександр Корчовий. Черговий візит депутата розпочався з зустрічі, з жителями селища в районному будинку культури, де Микола Васильович розповів про свою законотворчу діяльність та плани, поспілкувався з присутніми, після чого здійснив особистий прийом громадян в приміщені райдержадміністрації.

З нагоди 69-ої річниці Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників Микола Васильович разом з головою Томашпільської районної ради Анатолієм Олійником, головою Томашпільської РДА Олександром Корчовим, головою районної ради ветеранів Василем Пірожком, представниками громадськості вшанували пам'ять полеглих, які визволяли нашу країну у ті нелегкі часи.

 Завітав Микола Васильович до дошкільного навчального закладу "Сонечко", високий гість зустрівся з працівниками закладу, ознайомився з умовами виховання дітей, побутовими умовами, поспілкувався з дошкільнятами. Микола Васильович підкреслив важливість створення комфортних умов під час перебування діток у дошкільних закладах, в подарунок дошкільнята отримали плазмовий телевізор за що колектив дитсадка та вихованці щиро дякували йому.

 

 « повернутися до списку новин