Серед гуртківців Томашпільського Будинку дитячої творчості - і нетребівські школярі

Дата: 20.11.2017 11:36

До дружної і веселої когорти гуртківців Томашпільського селищного Будинку дитячої творчості з жовтня долучилися і школярі з Нетребівки.

Підвіз дітей  Нетребівської ЗОШ  І-ІІ ст. здійснюється   новим мінібусом згідно з  узгодженим розкладом, діти приїжджають сюди тричі на тиждень.  Відвідують будинок творчості активно і з задоволенням, знайомляться і  випробовують  себе і свої сили в таких гуртках,  як: бісероплетіння -  11 дітей,  випилювання лобзиком і пірографія – 17, хореографічний -10. Матеріалами для роботи у гуртках забезпечує Томашпільська селищна рада.
Коли залишається вільний час  або за бажанням новачки  цікаво проводять час  в гуртку «Пізнай себе».  Діти зайняті  творчою роботою, пошуком і реалізацією цікавих ідей.