Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

П`ятий тур чемпіонату України I ліги з гандболу

Минулого тижня  у спортивному залі районної дитячо-юнацької спортивної школи відбувалися змагання з гандболу.

П`ятий тур чемпіонату України I ліги з гандболу серед чоловічих команд, в якому  взяли участь команди Тернопільського національного фінансово-економічного університету, «Карпати» з м. Ужгород та наш  томашпільський клуб «Олімпік» (тренер К.Єгоров).

Урочисте відкриття гандбольного турніру відбулося в п`ятницю, 31 березня. У ньому взяли участь селищний голова Томашполя  Валерій Немировський, начальник відділу фізичної культури і спорту райдержадміністрації Григорій Слободян, головний делегат змагань суддя міжнародної категорії з гандболу  Валерій Рожков (м. Рівне).
Звертаючись до учасників змагань, селищний голова В.Ф. Немировський зауважив:
- Приємно бачити на нашій томашпільській землі посланців спорту з різних районів і навіть областей нашої України. Приємно, що молоде покоління прагне до здорового способу життя, культивує заняття спортом, що гартують і душу, і тіло хлопчаків і юнаків – майбутніх захисників Батьківщини. Ми раді таким гостям нашого подільського краю і бажаємо всім    спортивної удачі, успіхів і перемог, а головне, здоров’я і бути гордістю своїх батьків, тренерів  і України.
Щиро прозвучали й слова вітання від головного делегата гандбольних змагань В.М. Рожков, з якими він звернувся до учасників змагань. Приємно й те, що він відзначив високий рівень підготовки як спортивної бази нашого селища, так і забезпечення проведення турніру (прийом, розміщення, харчування спортсменів тощо).
А далі почалися гандбольні баталії, у яких у першій грі зустрілися команди з Ужгорода і Томашполя, у другій – «Олімпік» з командою Тернополя і в третій грі – Ужгород й Тернопіль. Заключний тур чемпіонату 1 ліги з гандболу серед чоловіків буде проводитись в Броварах у середині квітня.Тож побажаємо нашій гандбольній команді спортивних успіхів і перемог у наступних іграх.

 « повернутися до списку новин