Привітання з днем працівників прокуратури

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Прийміть вітання з нагоди святкування Дня працівників прокуратури!

Саме від Вашого сумління залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства від проявів злочинності, дотримання прав і свобод людини в Україні.

Вдячний Вам за самовіддану працю, надійність, безмежну відданість, мужність та витримку!

Бажаю Вам непохитності у служінні Правді та подальших професійних досягнень!

Хай любов рідних зігріває Ваше серце і налаштовує на нові перемоги! Міцного Вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

З повагою селищний голова                                                                                          Валерій Немировський