Відбувся перший тур чемпіонату України із гандболу

Дата: 17.10.2014 12:19

З 17 по 18 жовтня в спортивному залі РДЮСШ пройшов перший тур чемпіонату України із гандболу серед чоловічих команд вищої ліги Західного регіону України. Честь нашого району в престижних змаганнях захищали дві команди: ГК «Томашпіль» (тренер Богдан Олійник) та ГК «Олімпік» смт. Томашпіль (тренер Костянтин Єгоров). У запеклій боротьбі першість виборола команда «МЕДВЕ» м. Берегове Закарпатської області. Другу сходинку посіла команда м. Львова, срібними призерами стали гандболісти Вінницького педагогічного університету. Наші ж земляки ГК «Томашпіль» посіли V місце, а команда ГК «Олімпік» смт. Томашпіль замкнула турнірну таблицю, посівши VІІ місце. У змаганнях також взяли участь спортсмени Тернополя та Ужгорода, які посіли в даному турі змагань ІV і VІ місця відповідно.
Всього у чемпіонаті пройде чотири тури, один із яких у листопаді цього року, два інших відбудуться у наступному році, які пройдуть на спортивних базах команд учасників.
Учасники змагань високо оцінили підготовку спортивної бази та високий рівень організації проведення змагань. Танцювальний колектив «Шарм» районного будинку дитячої творчості (керівник Мирослава Олійник) та відділення рукопашного бою РДЮСШ «Альтаїр» (тренер Сергій Водянюк) порадували присутніх показовим виступом «Ми – нащадки славних козаків», музичними дарунками - фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька» (керівник Людмила Синиця). У розміщенні іногородніх учасників змагань посприяли настоятель римо-католицької парафії отець Станіслав, директор Комаргородського професійного аграрного ліцею Михайло Ковальчук. У відкритті чемпіонату взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Ставнійчук та заступник голови районної ради Валентина Залюбівська, які радо вітали спортсменів та шанованих гостей - голову федерації гандболу Вінницької області Валерія Богословського та виконавчого директора «Західно-Української гандбольної ліги «Карпатська ліга» Олександра Ківерника.

Григорій Слободян, начальник відділу фізичної культури і спорту РДА.