Дружно і сумлінно працюють будівельники

Дата: 25.08.2016 13:09

Томашпіль активно готується до відзначення свого 400-річного ювілею. То в одному, то в іншому місці щодня з’являються обнови: загорожа на старому кладовищі, ремонт, хай і ямковий, вулиць селища, всюди наводиться лад і чистота. Врешті дійшла черга і до облаштування старих мурів по вул.. Черняховського, які багато років ніхто не лагодив і які своїм непривабливим виглядом викликали колючі репліки та скептичні усмішки  томашпільчан.
Кілька днів обдирали на ньому стару штукатурку працівники комунального господарства, готуючи «фронт» робіт для майстрів-будівельників. А бригада каменярів Томашпільського відділення Тульчинського РБУ – 6 під орудою Олександра Мельника взялася у найкоротші строки виконати чималий об’єм роботи, щоб до ювілею селище прикрасилося ще більше. Старанно цілий світловий день працюють майстри, робота спориться і буквально на очах змінюється вигляд об’єкта, який після облицювання стане окрасою містечка.