Змінено склад селищної територіальної виборчої комісії

Дата: 02.12.2016 13:56

Перші вибори депутатів сільських, селищних та міських рад об’єднаних територіальних громад

і відповідних сільських, селищних та міських голів

18 грудня 2016 року

Томашпільська районна виборча комісія

14год. 30 хв.

30 листопада 2016 року                                                     смт. Томашпіль

Постанова № 3

Про зміни в складі Томашпільської селищної виборчої комісії.

Відповідно до ст.29 Закону України  «Про місцеві вибори» Томашпільська районна виборча комісія постановляє:

1.Припинити достроково повноваження члена Томашпільської селищної виборчої комісії  Любічанківської Людмили Василівни, голова комісії,

1963 року народження, від місцевої   Політичної Партії БПП «Солідарність»   у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії ,суб’єктом за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

2.Включити до складу цієї комісії та призначити головою комісії Тименюка Віктора Борисовича, 1964 року народження, від місцевої  Політичної Партії БПП «Солідарність»   у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії з 01.12.2016 року.

Склад Томашпільської селищної комісії згідно додатку №1.

Голова територіальної

районної виборчої комісії                                          Німерчук І.В.

і відповідних сільських, селищних та міських голів

18 грудня 2016 року

Томашпільська районна виборча комісія

14год. 40 хв.

Постанова №4

Про зміни в складі Томашпільської селищної виборчої комісії.

Відповідно до ст..29 Закону України  «Про місцеві вибори» Томашпільська районна виборча комісія постановляє:

1.Припинити достроково повноваження члена Томашпільської селищної виборчої комісії  Бабіну Тетяну Павлівну,секретаря комісії,

1957 року народження,  від  місцевої Політичної Партії Олега Ляшка   у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії ,суб’єктом за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

2.Включити до складу цієї комісії та призначити головою комісії  Куржос Світлану Григорівну, 1977 року народження, від місцевої   Політичної Партії Олега Ляшка у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії з 01.12.2016 року.

Голова територіальної