Вітання селищного голови з закінченням навчального року

Дата: 29.05.2015 14:02

Шановні вчителі, батьки, школярі ! Я щиро вітаю всіх вас з закінченням навчального року.
Цей рік був нелегким. Але я впевнений, що кожен на своєму місці намагався чинити правильно, бути гідним наставником, вдячним учнем, намагався берегти свою школу, свою сім'ю і наше селище. Я разом з вами радію майбутнім канікулам, літу і відпочинку, вірю в хороше і мирне майбутнє для всіх нас.
Дорогі випускники! Позаду веселі, безтурботні дні вашого дитинства, і я розумію, що розлучатися з ними сумно. Але буквально завтра у вас почнеться зовсім інше, повне планів і надій, доросле життя. Перед вами відкриється безліч доріг, вибирайте! Життя дає шанс реалізуватися кожному з вас, потрібно лише намагатися, бути сильним і вірити в себе.
Упевнений, що ви станете гідними людьми, томашпільчанами і громадянами України. Бажаю вам здоров'я і благополуччя, рухайтеся вперед, тільки вперед - до успіху! Ви гідні кращого!

З повагою селищний голова

Валерій Немировський