ПРИДБАНО КНИГИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!

Нещодавно до штабу ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області в Томашпільському районі» завітали представники Томашпільської селищної ради,  аби від депутатів, працівників селищної ради, комунальних підприємств, воїнів-афганців, селищного відділу освіти, бібліотекарів, в.о. старост – передати бійцям в АТО придбані для них книги «Посміхнись, воїне!».

Збірка містить 200 іронічних поглядів на росіян – «братів» наших заклятих. Уклав її мистецтвознавець, публіцист, кандидат філософських наук Василь Василик. Ця книга є авторським посиланням справжнім українцям, і в першу чергу воїнам, які захищають нашу державу від  російського агресора. А якщо книгу прочитає і москаль, то, може, хоч щось  зрозуміє.

Книги з підписами – посланнями відправлено  земляками-атовцями на полігон у Широкий Лан Миколаївської області, де вони проходитимуть перепідготовку.
Читайте, дорогі наші захисники, і хай сміх додасть вам сил, здоров’я і віри у велику правду, на захисті якої ви стоїте. Чекаємо вас додому живими і здоровими, а головне, з ПЕРЕМОГОЮ!